Zapojte se

  • Zde uvádíme jednotlivé možnosti, jak se do projektu můžete zapojit
  • DĚKUJEME všem, kteří projekt podporujete jakoukoli formou! Vážíme si Vaší důvěry!
POMOZTE NÁM FINANČNÍM DAREM

darZašlete váš dar na účet veřejné sbírky registrované u Krajského úřadu Pardubického kraje.
V rubrice DARUJTE jsou uvedeny platební údaje a online brány pro platbu kartou, nebo zrychleným převodem.
Potřebujete-li potvrzení o daru, prosíme, přejděte sem

Číslo sbírkového účtu je: 2900234848/2010
 
Firmám a organizacím nabízíme různé možnosti prezentace (zveřejnění loga, články, fotografie, přednášky, atd.). Rádi s vámi uzavřeme smlouvu o daru. Kontaktujte nás.

STAŇTE SE ČLENEM KLUBU PŘÁTEL PRAGA-HAITI

klubPřihlašte se do Klubu přátel Praga-Haiti a darujte každý měsíc částku 84 Kč (tj. 1000 Kč/rok), nebo více. Vaše pravidelná podpora nám dává jistotu, že můžeme ve společném díle pokračovat. Členům Klubu přátel zasíláme newsletter a každý rok malý, avšak exkluzívní dárek.
 
Informace o Klubu přátel a mapu členů si můžete prohlédnut zde.

ODEŠLETE DÁRCOVSKOU SMS (DMS)

dmsPošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS PRAGAHAITI na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, projekt Praga-Haiti obdrží 28,50 Kč.

Pro podporu projektu po celý rok pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROK PRAGAHAITI na číslo 87 777. Cena DMS Roční podpora činí 12 x 30 Kč. Příjemce obdrží 28,50 Kč z každé DMS. Službu lze zrušit odesláním DMS STOP PRAGAHAITI.
dms

Pokud se vám nepodaří odeslat DMS z vašeho telefonu, prosíme, kontaktujte vašeho operátora. Je možné, že nemáte nastavené zasílání tzv. prémiových zpráv.

Více informací najdete na www.darcovskasms.cz. Zde je k dispozici aktuální stav zaslaných DMS

ZAPOJTE SE DO SPOLUPRÁCE


zapojteDejte nám lajk na Facebooku. Sdílejte naše články a fotografie. Sledujte a sdílejte naše videa na Youtube.

Pomozte nám zorganizovat výstavu ve veřejných prostorách, které znáte, nebo nám doporučte tip. Upozorněte nás na potenciální sponzory a možnosti propagace.

Pokud cítíte, že máte schopnosti, čas a vůli zapojit se do našich aktivit, kontaktujte nás s vaší představou. Pošlete nám nápady na zlepšení naší práce, naší prezentace na webu a Facebooku. Nebo nám prostě jen napište, že o nás víte a líbí se vám, co děláme.

POMOZTE NÁM VĚCNÝM DAREM


pomoztePlánujeme odeslat na Haiti další kontejner s vybavením pro mise. Na našich stránkách zveřejníme seznam nových i opotřebovaných věcí, nářadí, materiálu a dílů pro stroje, které můžete darovat.


PODPOŘTE DOBRÉ DÍLO MODLITBOU


modlitbaPro naši pomoc na Haiti je důležitá modlitba. Úspěch naší práce je závislý na dobré vůli mnoha lidí, mise jsou ovlivňovány nepředvídatelnými faktory, skýtají bezpečnostní a zdravotní rizika. Na Haiti většinou nefungují jednoduchá a standardní řešení. Kromě profesionálního přístupu je proto třeba ve věcech hledat smysl, mít trpělivost, sílu a víru. Děkujeme za každou Vaši přímluvu.