Ve středu 26. března vyšla barevná příloha Katolického týdeníku, která se tento týden věnuje rozvojové pomoci v podání projektu Praga-Haiti. V příloze tak můžete objevit 4 strany zajímavého čtení o Haiti a českých studních, které na severozápadě ostrova vrtáme.

Hlavní téma letošní přílohy Praga-Haiti má název „Celý svět pomáhá na Haiti“. V jednotlivých článcích chceme čtenářům představit nejzajímavější příběhy lidí z celého světa, které jsme při svých misích na ostrově potkali, a kteří věnují svůj čas, síly i finance, aby pomáhali v jedné z nejchudších zemích světa.
 
Těšit se tak můžete na svědectví bývalého kanadského motorkáře Maurice, rozhovor s indickou řehoní sestrou Annammou, která pracuje ve slumu, nebo příběh, jak se naši vrtaři setkali s významnou evropskou diplomatkou hovořící plynnou češtinou. V přiloženém vkladu pro vás máme připravenou originální mapu severozápadního teritoria Haiti, kde pracujeme, i s graficky zaznačenými studnami a dalšími místy spojenými s naší činností v regionu.
 
Katolický týdeník si můžete zakoupit především v katolických kostelích, dále také v křesťanských knihkupectvích nebo ve větších prodejnách tisku. Doufáme, že se vám bude příloha o projektu Praga-Haiti líbit a budeme rádi, když ji doporučíte i svým známým!