V minulém týdnu bylo možné o projektu Praga-Haiti slyšet z několika stran. A to díky mediálním příspěvkům, které provází začátek naší haitské mise a také sbírku „200 míčů pro Haiti“. MF DNES, Radio Petrov, nebo Teplický deník jsou jen některé z médií, které o našem projektu v uplynulých dnech informovaly.


Hodně slyšet bylo o sbírce „200 míčů pro Haiti“, kterou v těchto týdnech náš projekt organizuje. Tiskovou zprávu o této sbírce zveřejnila ve svém agenturním zpravodajství ČTK. Ve čtvrtek o ní vyšel krátký článek v jihomoravské krajské příloze MF DNES, v několika zprávách o ní informovalo také Rádio Petrov a další regionální internetová média. Aktuality o sbírce také pravidelně můžete slyšet ve zpravodajství Radia Proglas.
 
V pátek 30. 5. pak v Teplickém deníku vyšel článek o začátku naší vrtařské mise, v níž je jeden z členů (vrtmistr Václav Papež) původem ze teplického regionu.
 
Věříme, že i v následujících týdnech budete moci informace o projektu Praga-Haiti číst a poslouchat v mnoha tuzemských médiích.