Vánoční & Novoroční přání - pro všechny příznivce a přátele našeho projektu, i pro ty, které zaujala myšlenka skutečně pomáhat lidem, kteří žijí v nouzi.


„Jak chladná voda znavené duši je dobrá zpráva z daleké země.“ Přísloví 25.25

Milí přátelé vrtání na Haiti:)

Děkujeme, že s námi spolupracujete a pomáháte s námi na druhé straně zeměkoule. 

Jistě víte, že na začátku roku 2012 plánujeme vyslat na Haiti další misi. Letos se nám podařilo získat malé dotace ze 4 krajů. Dále jsem zrealizovali několik putovních sbírek. Mnoho lidí nás podpořilo finančním darem. Vážíme si také vaší podpory - finanční, duchovní, volnočasové.

Minulý týden jsme domluvili spolupráci s prof. Krčméry (http://www.vssvalzbety.sk/projekty), který náš projektu podpoří dlouhodoběji a větší částkou. O podrobnostech zatím jednáme. To je pro nás a hlavně pro chudé Haiťany dobrá zpráva – akorát na Vánoce.

Připravili jsme pro vás také malý vánoční dárek, který potěší zvláště kutily a fanoušky naší V3S. Je to zbrusu nový papírový model naší Pragovky, který můžete zdarma stáhnout z našich webových stránek. A pak už záleží na vaší šikovnosti, s jakou si Pragovku sami „postavíte“. Model pro náš projekt zdarma vytvořil František Kováčik.

Podrobnosti o naší práci a hospodaření ze letošní rok vyvěsíme na naše stránky během prvních týdnu v roce 2012 formou výroční zprávy.

Přejeme vám klidné prožití Vánoc, sváteční a radostnou náladu a mnoho dobrého do nového roku!

S úctou,

Václav Vacek & realizační tým projektu Praga-Haiti