V pátek 1. listopadu se našim vrtařům podařilo navrtat novou studnu v Mole Saint Nicolas na západním pobřeží teritoria Nord-Quest. Dostala jméno František, avšak nakonec bylo nutné jméno studny pozměnit:

Studna František není František, ale Manuška
 
Zpráva o nové studni „zatepla“ putovala do České republiky, kde jsme studni dali jméno František podle naplánovaného pořadníku. Z důvodu časového posunu a naší špatné komunikace jsme se dozvěděli až další den, že se jedná o studnu, pro kterou se zároveň našel místní sponzor přímo v Mole St. Nicholas. Je jím pan Julien Schwartz, francouzský podnikatel. S oběma sponzory jsme následně domluvili na přejmenování studny. Nová studna se tedy jmenuje Manuška - je 20 metrů hluboká a bude osazena elektrickým čerpadlem.
 
Studna František tedy na své zrození ještě čeká. Jméno studny vybrala dárkyně, která si nepřeje být jmenovaná. Patronka této studny je členkou Klubu přátel projektu a na jaře letošního roku věnovala 130 000 Kč na výstavbu jedné konkrétní studny. Tu se rozhodla pojmenovat František, podle současného papeže, který ji svými činy inspiroval k tomuto dobrému skutku.
 
Oběma sponzorům děkujeme a ještě jednou se i touto formou omlouváme za vzniklé nedorozumění.